databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Aventus for Her Creed

Aventus for Her
značka: Creed
parfumér:
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: pačuli, zelené jablko, bergamot, fialka
srdce: mysorské santalové dřevo, pižmo
základ: broskev, černý rybíz, šeřík, ambra, ylang ylang
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Dalia (06.8.2022 )

Pikantní ovocenka s přídavkem květinové omamnosti. Kyselkavá svěžest zeleného jablka se společně s jemnou natrpklostí černého rybízu prolíná s bohatou květinovou sladkostí růže a do krémova laděné fialky. A to vše je podbarveno lehce kořenitě pryskyřičným aroma červeného pepře.
Elegantní, sebevědomá vůně s jemným nádechem moderního chypre.

Avatar
slniecko (11.1.2020 )

Creed mám ako značku celkom rada, mám v nej obľúbené vône, pánsky Aventus je svojím spôsobom už kultovka, ale toto...toto proste, aspoň čo sa mňa týka, nevyšlo. Štipľavá svieženka, aspoň teda bez zbytočne umelých tónov, ktorá prejde do pomerne nenápadnej, nesladkej, ale strašne nudnej drevopižmovky. Kľudne unisex.

Avatar
blackviolet (08.7.2017 )

Přiznám se, že i když je pánský Aventus už dlouho takřka kultovní vůní, nikdy jsem mu, snad až na nějaké letmé vyzkoušení, nevěnovala pozornost. Jak tak ale pročítám komentáře od Wendulky a Jerry, nějaké styčné body tam budou, aspoň pokud se týká té ovocné stránky.
Aventus for Her má výrazný ovocný úvod s bergamotem, kyselkavým zeleným jablkem a černým rybízem, se stopou pačuli a fialkovými listy. Z květin vnímám růži a to, co tady úplně chybí ve srovnání s pánskou verzí, je jehličí, mech a kouř. Aventus for Her se rozloží celkem nevýrazně, s troškou dřeva a nasládlé balzamické ambry s přetrvávajícím tónem černého rybízu.