databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Autumn Nocturne Annette Neuffer

Autumn Nocturne
značka: Annette Neuffer
parfumér: Neuffer, Annette
rok: 2018
určení: unisex
hlava: skořice, zázvor, kardamom, mandarinka, rum
srdce: sušené ovoce, tabák, růže, pomerančový květ, kosatec
základ: šedá ambra, tahitská vanilka, cedrové dřevo, santalové dřevo, oud, pačuli, vetiver, kožené tóny, včelí vosk
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (12.8.2022 )

Podľa zloženia som si predstavovala niečo sladko-teplo-chumlacie do novembrových plieskaníc....a ono je to veľmí rázny, čerstvo nakrájaný zázvor! a potom, potom áno, k tomu zázvoru, ktorý sa pomaly ukľudňuje do teplého zázvorového čaju sa pridáva horeuvedená zohrievacie zmes, ale takmer vôbec nie sladká. A ako obvykle hustohustý základ, tentokrát s včelím voskom, ambrou, drevom a malinkou štipkou oudu.

Avatar
Renusatko (09.7.2022 )

Rovnýma nohama do akce. Kožená sedačka, trochu oudu a kouře, alkohol a koření. Nepáře se s tím. Vůně má podtóny dřeva, pryskyřice a balzámů. Občas vykoukne květina nebo ovocný tón, ale spíš se drží v příjemné unisexové rovině.

Avatar
wendulka (02.7.2022 )

V úvodu najdete měsíčky šťavnatých mandarinek, naložené do rumové bowle, okořeněné čerstvě nastrouhaným zázvorem, kardamomem a mletou skořicí. Pak už se rozvoní krásný tabák se sušeným ovocem, který Annette použila později i v Havana Plum. Zatímco v té mě ovšem ruší lepkavý pačuliový med, Amour Nocturne se rozvoní do nádherné propolisové ambry s vanilkou, pačuli, dřevem a podtóny příjemně živočišné kůže.

Avatar
ModestMourek (31.3.2022 )

Krásná šťavnatá mandarinka okořeněná zázvorem a kardamomem přechází na tahitskou vanilku uhlazenou pačuli se špetkou tabáku. Závěr patří sladké sametové pryskyřici zdrsněné dřevitým vetiverem s větrovými podtóny. Zatímco v parfému Havana Plum převládá tabák, zde má hlavní slovo vanilka. Projekce je slabá, výdrž přesahuje 4 hodiny.