V naší databázi nejdete celkem 89550 vůní od 7297 značek a 1283 parfumérů

Aura Thierry Mugler

Aura
pro ženy pro ženy
složení:
list rebarbory, pomerančový květ, bourbonská vanilka, wolfwood (látka s dřevitou vůní, vyvinutá ve Firmenich), tygří liána (látka s rostlině živočišnou a kouřovou vůní)
Tito uživatelé vůni: Mají (5) Chtějí (4) Chtějí zkusit (4)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (4):
Avatar
16. březen 2018 zdensy píše:

Takhle voní Neytiri v Avataru :-D

A vršek flakonu jakoby z Vetřelce, to už známe. Vůně divná, ano, ale důležité je, aby se o ní co nejvíce mluvilo a psalo a aby vytvářela patřičné turbulence, což se děje.
Napoprvé koncentrovaný teplý zelený jar s mentolkou, měla jsem dojem, že nic strašnějšího nemůže už odležením přijít. Chyba lávky, přišlo, a to v podobě nutkání ustřihnout lem kabátu, kam se mi vůně ze zápěstí vpila. Za mě - to, co po rozvonění po několika hodinách nastoupilo, mi připomínalo mýdlo, pánské mýdlo ze staré dobré Anglie;-o
Nakonec vlastně to nejlepší a nejzajímavější ukáže Aura hned, rozvíjením se stává rozplizlá, ztrácí a mění se úplně v jinou vůni.

Avatar
16. březen 2018 daniela píše:

Začátek šílený, zeleň jako ze siláže, slovo zapařený nevystihuje ani z poloviny ten odér. Připomnělo mi to pokusy mojí dcerky, když si z listů a dalších věcí vyráběla 'lektvary' a pak jsme jeden zapomenutý (zapařený, hnijící) našli ve schovaném hrnci na balkóně. Aura ale není jen malý hrnec, je to bublající jedovatá bažina. Trochu za to může rebarbora, ale rozhodně v tom není sama. Jako by něco hořelo a toxický čoud nestoupal vzhůru, ale zůstával ve směsi a otravoval ji. Zároveň se rozvoní něco ovocného, ananas? Celé to voní jako žlutý (ananasový) bonpar se zapálenou marjánou.

Po nějaké době začne vůně vysílat letmé závany, které jsou... vlastně hezké. Osvěžující ve stylu Zahrady na Nilu a později i něco z Edenu, s lehce mentolovým nádechem. Jen se k vůni nesmí čichat zblízka, ta zapálená marjána a silážová zeleň tam pořád leží na dně. Po několika hodinách je to sladké, dřevitě vanilkové, umělé, s trochou mentolu.

Flakón k vůni perfektně sedí.

Avatar
12. březen 2018 Luna píše:

Je to zelený a točí se to. Co je to? Neee, není to žába v mixéru! Je to lesní bosorka. Slovo "bosorka" se mi vždycky děsně líbilo, přišlo mi kdovíproč takové drsné a severské. Představovala jsem si bosorku jako mladou rozcuchanou vílu, která má v těch svých rozcuchaných vlasech vlastní mikrokosmos. Žije v mechovém doupěti a vaří lektvary, po kterých jeden hned dostane dobrou náladu. Proto se taky bosorka v jednom kuse směje. Někdy se jen tak pochichtává a někdy se smějě tak divoce, že by se za to styděla i bláznivá Viktorka. No, ono je to taky těžký žít v lese pořád sama. Ostatní bosorky podlehly mediálnímu tlaku, dobře se vdaly za bohaté právníky, kteří uvízli v bažině cestou na teambuilding, nechaly se učesat, nalíčit a staly se z nich okleštěné verze Diorových Poisonů. Jen bosorka Aura stále odolává fešnému právníkovi, který jí denně nosí do lesa pugét bílých květů. Bez šance. Aura na něho vysype pyl z jedovatých orchidejí, ubalí si cigáro obalené v listě břečťanu, dá potáhnout své ropuše, co jí sedí na rameni a zmizí v zelené mlze. Doufám, že ti frajere funguje navigace!

Avatar
05. březen 2018 viktorka_od splavu píše:

zelená.. krutopřísně sladce, se zvláštním podtónem.. to není žádná travička! (myšleno galbanum).. jo travička - ta by to mohla být. paní travička co míchá zelený jedy
fotbalisté bohemians vybíhají na čerstvě posečené hřiště, každý pusu nacpanou jejich oblíbenými bonbony.. a před začátkem zápasu je svorně vyplivnou do hromady nasekané trávy za čárou
ovšem pozor fotbalistům snaživá uklizečka vyprala dresy a hojně je naškrobila škrobem s vanilkovým aroma a pečlivě vyžehlila:-OOO. takový pohodový přátelák páté ligy to mohl být a teď to tu voní jak v nějaké prádelně košil pro bafuňáře
vanilka!!! to je hotová vanilková pohroma
pejsek a kočička vařili vanilkový dort.. a na závěr tam nasypali sáček klokanek:-O
no a pak trochu gumového jasmínu. ještě víc gumového jasmínu. a ještě víc mentolek.
a dílo zkázy je dokonáno
na závěr se ukáže kousek santalu, aby na tu rakvičku přiklopil víko
po pěti hodinách ta pohroma zkrotne, pod sladce vanilkovým santalem lehce probleskují mentolky... a je to hezké. ale teda zvrhlé to je:-)

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Amouage
od: alibi, 21.březen 2018
Comme des Garçons
od: Luna, 21.březen 2018
Armani
od: jerry, 20.březen 2018
Adolfo Dominguez
od: jerry, 20.březen 2018
Guerlain
od: Dalia, 20.březen 2018
Alexander McQueen
od: daniela, 20.březen 2018
The Different Company
od: wendulka, 20.březen 2018
Demeter Fragrance Library
od: ModestMourek, 20.březen 2018
Demeter Fragrance Library
od: ModestMourek, 20.březen 2018
Amouage
od: Renusatko, 20.březen 2018
Nejnovější novinky
vypíchnuto komerční sdělení
zdolf

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

8. březen 17

příběh lásky pokračuje