databáze 130100 vůní od 8890 značek a 1678 parfumérů

Aqua Allegoria Passiflora Guerlain

Aqua Allegoria Passiflora
značka: Guerlain
parfumér: Wasser, Thierry
rok: 2018
určení: pro ženy
hlava: kalábrijský bergamot, citrón, maracuja
srdce: grep, mandarinková šťáva, vodní tóny
základ: ylang ylang, pomerančový květ
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (23.7.2018 )

Príjemné ovocné osvieženie, s jemne trpkastým bergamotom, citrusmi, dužinu tomu dodá mučenka a príjemné letné slnečné teplo štipka ylangu. Keby som potrebovala dovolenkovú letničku, tak rozhodne jedna z prvých volieb.

Avatar
blackviolet (08.7.2018 )

Karafa s vychlazenou limonádou z grapefruitu s měsíčky pomela a hoblinami kůry ze zelené mandarinky. A s kapkou sladkokyselé šťávy z mučenky. Letní osvěžení brzy zmizí a vůně se promění v suchý zelený pudr.

Avatar
jerry (05.7.2018 )

Čerstvě naříznutá citronová kůra, pižmově hebká, s čerstvě pokosenou mladou trávou plnou rosy - hotový koncentrát svěžesti a optimismu. Ovšem rozvoněla se do ostré naprosto autentické vůně drcených kopřiv posypaných suchou písčitou hlínou. Na AA neobvykle dlouhá výdrž.

Avatar
Yvraine (12.4.2018 )

V první chvíli voní krásně po citrusech a cítím v ní i mučenku, kterou mám moc ráda. Pak se začne rozvíjet a v tu chvíli se to zkazí. Mučenka vystoupí víc do popředí a začne být přespříliš výrazná. Vůně je ostrá z citrusové nakyslosti se stane nepříjemná zkyslost. Byla jsem na ni opravdu zvědavá, ale bohužel si nerozumíme.