databáze 120000 vůní od 8503 značek a 1610 parfumérů

Apparition Emanuel Ungaro

Apparition
značka: Emanuel Ungaro
parfumér: Caron, Françoise , Kurkdjian, Francis
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: malinový likér, kayenský pepř
srdce: mučenka, růže Double Delight
základ: pačuli, heliotropin
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
daniela (21.8.2019 )

Ovocná vůně s malinami, ze začátku kyselejší, postupně sládne a objeví se růže, tak akorát sladká i osvěžující. Díky návštěvě rozária už vím, jak vypadá růže Double Delight - naprosto úchvatný květ a přitom vcelku běžná vůně. Apparition je taková obyčejná vůně růží a malinového sirupu, s lehkým nádechem třešní, pačuli a dřeva. Přitom se v ní cítím moc dobře - čistě a voňavě - možná i díky tomu, že mi připomíná dobu před více než 10 lety, kdy mě hodně bavilo chodit zkoušet vůně do běžných parfumérií a pojem niche byl ještě neznámý.

Avatar
slniecko (09.4.2016 )

č.p. – sladké maliny, veľmi vydarené, alebo skôr domáci, naozajstný malinový sirup, zotrváva lineárne v rovnakom stave hodiny…je zaujímave, ze kým edt mi príde nudná a banálna, tato koncentrácia je príjemná, taká prázdninová.

Avatar
wendulka (07.7.2015 )

Sladký malinový sirup s růžovým pepřem a ojedinělým plátkem růže, který se v té šťávě doslova topí. Pačuli je tu zpracovanéstejně jako ve vůních typu Angel či Jimmy Choo, přičemž celkovou ulepenou ještě umocňuje hustý coca-colový koncentrát s třešňovou příchutí - tady je to jeden z ojedinělých případů, kdy je v heliotropinu cítím. A i když se pak přidá trochu pižma s hřejivou ambrou, aby to ztlumili, spíš jen zapříčiní, že o to víc to působí uměle.

Avatar
andry (31.1.2015 )

Sladká malinovka s hustým malinovým sirupem a náznakem růže, který nemůže jinak, než zesládnout taky. Zemitá pačuli se snaží marně, tuhle kombinaci neumravní. Ve výsledku může připomínat až malinový likér, resp. jelcina.