databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Apparition (Eau de Parfum) Emanuel Ungaro

Apparition (Eau de Parfum)
značka: Emanuel Ungaro
parfumér: Caron, Françoise , Kurkdjian, Francis
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: malinový likér, kayenský pepř
srdce: mučenka, růže Double Delight
základ: pačuli, heliotropin
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
Miru (03.11.2020 )

…to je moc pěkná vůnička.!
Už od začátku je mi příjemná,a to jsem měla strach z pepře.
On, pepř, ale malinový likér svým způsobem ředí - ubírá na sladkosti a dodává hladkou a nenápadnou pikantnost.
A pak už to je malina, růže, mučenka, pačuli.
Mučenku mám vůbec ráda a když je ve vůni, úspěch(pro mě) téměř zaručen.
Měla jsem Juicy Couture, Hypnose a obě jsou to krásné vůně právě díky výraznému tónu mučenky.
Apparation je akorát sladká a hravě pikantní.
Dospěle holčičí.
31/05/11

Avatar
teena-s (03.11.2020 )

Podle flakonu bych čekala cosi dramaticky naprosto odlišného,podle jména parfuméra přesně toto(nenapadlo by mě,že FK spolupracuje s uvedenou firmou), k vůni nepřistupujme nosem jako k drogérovce anóbrž budiž velebena jako dekorativní kosmetika,dáte jí odstín svojí tváři,variace na malinovou rtěnku,pro romantičku s růží,pro pragmatika s pačuli,ovoce pro mládežnici,já tam mám pepř,je to sladce trpké,žádná ulepenost,je to jako dostat pusu na líčko od tchýně

Avatar
daniela (21.8.2019 )

Ovocná vůně s malinami, ze začátku kyselejší, postupně sládne a objeví se růže, tak akorát sladká i osvěžující. Díky návštěvě rozária už vím, jak vypadá růže Double Delight - naprosto úchvatný květ a přitom vcelku běžná vůně. Apparition je taková obyčejná vůně růží a malinového sirupu, s lehkým nádechem třešní, pačuli a dřeva. Přitom se v ní cítím moc dobře - čistě a voňavě - možná i díky tomu, že mi připomíná dobu před více než 10 lety, kdy mě hodně bavilo chodit zkoušet vůně do běžných parfumérií a pojem niche byl ještě neznámý.

Avatar
slniecko (09.4.2016 )

č.p. – sladké maliny, veľmi vydarené, alebo skôr domáci, naozajstný malinový sirup, zotrváva lineárne v rovnakom stave hodiny…je zaujímave, ze kým edt mi príde nudná a banálna, tato koncentrácia je príjemná, taká prázdninová.

Avatar
wendulka (07.7.2015 )

Sladký malinový sirup s růžovým pepřem a ojedinělým plátkem růže, který se v té šťávě doslova topí. Pačuli je tu zpracovanéstejně jako ve vůních typu Angel či Jimmy Choo, přičemž celkovou ulepenou ještě umocňuje hustý coca-colový koncentrát s třešňovou příchutí - tady je to jeden z ojedinělých případů, kdy je v heliotropinu cítím. A i když se pak přidá trochu pižma s hřejivou ambrou, aby to ztlumili, spíš jen zapříčiní, že o to víc to působí uměle.

Avatar
andry (31.1.2015 )

Sladká malinovka s hustým malinovým sirupem a náznakem růže, který nemůže jinak, než zesládnout taky. Zemitá pačuli se snaží marně, tuhle kombinaci neumravní. Ve výsledku může připomínat až malinový likér, resp. jelcina.