databáze 142597 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Aoud Black Candy Mancera

Aoud Black Candy
značka: Mancera
parfumér:
rok: 2012
určení: unisex
hlava: černá lékořice, máta
srdce: růže, ambra
základ: gurmánské tóny, bílé pižmo

kolekce DARK DESIRE

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Dalia (20.11.2020 )

Černá saténově lesklá a krémově hladká textura s jemným sladce lékořicovým akcentem.
Jednoduchá, ale vcelku příjemná, elegantně vyznívající vůně.

Avatar
andry (10.7.2019 )

Sladké dřevo, doslova. Lékořicový bonbón, nepřeslazený, podmalovaný suchým dřevem a sytou růží v pozadí. Lékořice nepůsobí připáleně, jako mi připadla třeba v LPRN edp nebo Lalique Satine. Ta květinovost v určitém ohledu připomíná Precious Oud od VCA, takova temná, hladká, jako noc. Zajímavá vůně s lehce orienálním nádechem; asociuje tmavě fialový satén.

Avatar
slniecko (17.7.2015 )

Božská vôňa, pocitovo transparentná temno-fialová....oudom sa len vyhrážajú, žiaden tam nie je. Toto by mohol byť nekvetinový Poison nového veku, hladký, noblesný, temný, ale mäkký, záhadný...zaujímavé je, že v tej zmesi mäty a sladkého drievka mám stále sklon cítiť dozreté černice...neskôr pustí do priestoru aj pár zrniečok púdrového pižma, ale to len tak, aby sa nepovedalo...

Avatar
wendulka (19.4.2015 )

Je to tam, hned na začátku na vás v téhle vůni vykoukne hromádka starých dobrých lékorek s mátovou příchutí. Uprostřed ukrývají něžnou ambrovou růži s velejemným oudem. Po pořádném rozvonění pak lékorky změknou zásluhou pudrové vanilky a bílého pižma, že jste v pokušení se zakousnout a vychutnat si, jak se budou rozplývat na jazyku.

Dál už se vůně sice nevyvíjí, avšak když na druhou stranu uvážím, že Mancera je ve své podstatě převlečený Montale, jedná se o velmi povedenou jedlou lékořicovou oudovku. Z hlediska intenzity se sice jedná spíše o intimnější vůni, ale drží naprosto bezproblémově.