databáze 105280 vůní od 8035 značek a 1465 parfumérů

Angélique Noire Guerlain

Angélique Noire
značka: Guerlain
parfumér: Andrier, Daniela
rok: 2005
určení: pro ženy
hlava: semínka anděliky, růžové bobule, hruška
srdce: jasmín sambac, kmín
základ: vanilka, kořen anděliky, cedrové dřevo

kolekce L'Art et la Matiere

Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
Cervanek (16.3.2019 )

Lahodná tekutá čokoláda se štamprlí hruškového likéru Godet u rozkvetlého keře jasmínu. Zelená, bylinná gurmánka na spravení nálady. Výdrž skvělá.

Avatar
jerry (11.9.2018 )

Tak tahle vůně mě zklamala. Nečekaně, hluboce, nezvratně. Čekala jsem anděliku v podobě, kterou znám z AA Angélique Lilas (takovou zeleně pleveloidní). A ono ne - ona je to božská vůně anděliky s vanilkou a mléčnou švýcarskou čokoládičkou. Není nijak přeslazená, není nijak zelená....je prostě dokonalá. A drží...

Avatar
Dalia (07.3.2018 )

Vůně kouzelného lesa a světa víl ... pro mě je Angelique Noire pohádkou. Hořkosladké mámení čarující s tóny dřev, bílé čokolády, máslové hrušky a jasmínu. Magický koktejl fantazie.

Avatar
wendulka (14.4.2016 )

Turin by se mnou sice nesouhlasil, ale mně se bergamotově svěží a zároveň hořkozelený začátek téhle vůně, smíchaný s pikantně nasládlým růžovým pepřem, medově máslovou hruškou a ovocným jasmínem vyloženě líbí. A jak je pro mne normálně kmín v kombinaci s vanilkou v původním Hypnoticu vražedný, tady vytváří jen lehkou a příjemnou kořenitou špičku, zatímco samotná vanilka dostane v drydownu čokoládový podtón, prolne se s vůní anděliky a tímto spojením vznikne zajímavý krémový likér s bylinným nádechem.

Avatar
slniecko (13.10.2015 )

Sladké, jedlé, niečo ako toffifee s vanilkou a likérom...neskôr už len vanilka a likér...

Avatar
andry (31.1.2015 )

Nejlepší drydown vůbec! Zpočátku divná hořkozelená, ale potom je z toho suchá prachová vůně guerlainovské vanilky, čokolády a jen dokreslená náznaky té hořkosti.