databáze 136620 vůní od 9209 značek a 1743 parfumérů

Amour Kenzo

Amour
značka: Kenzo
parfumér: Bugey, Daphne , Cresp, Olivier
rok: 2005
určení: pro ženy
hlava: bílý čaj, rýže
srdce: otočník, plumérie, třešňový květ
základ: dřevo thanaka, kadidlo, vanilka, bílé pižmo
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Dalia (23.7.2021 )

Jaro je v plném proudu a větvičky plné mízy se obalují něhou třešňových květů. Jejich vůně se společně s jemným vánkem nese po okolí. V ústech se mi rozplývá sladká chuť smetanové zmrzliny, když se proti blankytné modři oblohy vznese bílá holubice. Provázím ji pohledem a touhou. Také chci roztáhnout křídla a letět neznámo kam ...

Avatar
jerry (09.4.2021 )

Sladká, vanilkou ochucená, rýžová kaše posypaná okvětními plátky. Vadí mi jakýsi syntetický podtón.

Avatar
evik77 (08.6.2017 )

První, co se mi vybaví, je teplá rýžová kaše s vanilkou, krásně sladká. Cítím práškový - suchý tón. Je hutná, podbarvená kouřovým tónem, ale ne tak čpavá jako Kenzo Amour Le Parfum. S kouřem se mísí mléčné tóny a dodávají jí krémovou hebkost.

Avatar
wendulka (08.3.2015 )

Nevím, proč jsem tak dlouho obávala, že tahle vůně bude sladká vanilková bomba jako Slon. Na mně se ze začátku chová díky čaji a třešňovému květu poměrně svěže (až ostře teď přes zimu). Teprve po rozvonění se přes jiskřivost plumérie propracuje k vanilce a šumivě pudrovým tónům otočníku, které zavalí hromada jemného bílého pižma s trochou dřev. Pořád ale není o nic víc sladší než taková Flower nebo L´Eau par Kenzo Indigo. Kdo chce neškodné vanilkové pižmo s příjemnou třešňovou svěžestí, nechť s klidem vyzkouší.