databáze 103860 vůní od 7985 značek a 1455 parfumérů

Ambre Loup Rania J. Parfums

Ambre Loup
značka: Rania J. Parfums
parfumér: Jouaneh, Rania
rok: 2012
určení: unisex
složení: ambra, dřevité tóny, labdanum, vanilka, tonka, guajakové dřevo, vetiver
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
ModestMourek (14.3.2019 )

Ambra. V úvodu koňakově medová, následně mírně drhnoucí štiplavým kouřem, nakonec sladce skořicová, sametová, hřejivá, podbarvená kakaem a vanilkou. Se zabijáckou intenzitou a nekonečnou výdrží. Pro mě příliš sladká a příliš monotónní.

Avatar
andry (20.1.2015 )

Moc povedená ambrovka, protože se tady nepředali s vanilkou, tonkou apod. a tím pádem není příliš jedlá, příliš sladká. Je jemně nasládle dřevitá a líně zakouřená a pižmově hřejivá. To pižmo je trošku živočišné, ale právě tak akorát, aby to bylo jako objetí. Výdrž excelentní, na zimu dobrá volba.

Avatar
wendulka (10.1.2015 )

Je vidět, že Rania si umí poradit i s ambrovkou. Té její předchází štiplavé pryskyřice, rumové kuličky (jen ta tmavá hmota) a doutnající tmavá dřeva. Samotná ambra budí v první fázi dojem hořkoslanosti, brzy se ovšem ukáže, že je spíš hřejivě propolisová. Na chvilku je v ní i náznak oudové živočišnosti, který se však brzy rozptýlí suché dřevitosti a obláčku prachového kakaa a vanilky. Pokud hledáte cenově přijatelnou zahřívací vůni s dlouhou výdrží, potom určitě vyzkoušejte.