databáze 128677 vůní od 8807 značek a 1667 parfumérů

Amber Mystique Estée Lauder

Amber Mystique
značka: Estée Lauder
parfumér: Blanc, Honorine
rok: 2013
určení: unisex
složení: ambra, taifská růže, bulharská růže, oud, černý rybíz, maliny, růžový pepř, ylang ylang, jasmín, kadidlo, santal, pačuli, labdanum, kůže, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (14.9.2015 )

Co se týče mystična, je tahle vůně podle mě naprosto stejná pseudoorientálka jako její předchůdkyně Wood Mystique a ambrová? Haha, dobrej vtípek, taky spíš pseudoambrová. Tady musíte hledat lupou, abyste těch pár znek pod vším tím nánosem ovoce, růže, pačuli a především hromadou labdana na mojí kůži našli.

Představte si džbán se šťávou s příchutí lesního ovoce (převažují sladké maliny), lehce říznutý růžovým pepřem, ve kterém plave několik okvětních plátků růže. Stojí na zaprášené kamenné zídce (pačuli, kadidlo a labdanum) a hned vedle něj někdo zapomněl i pár kožených rukavic. Nicméně kdo by rád méně oudovou, více ovocnou a méně ambrovou Amber (Arabian Oud), může pro zajímavost zkusit.

Avatar
jerry (11.2.2015 )

Okvětní plátky rudých růží naložené ve sladce dřevité, lehoučce kořeněné ambře se sladce kouřovým nádechem a s domácím hustým malinovým džemem. Po rozvonění vše doplnil jemný nasládle svěží santal a lehký tón nových kožených rukaviček. Ambra pro ty, kteří nevyhledávají "propolisovou" ambru.