databáze 127793 vůní od 8759 značek a 1661 parfumérů

Ahlam Roja Parfums / Roja Dove

Ahlam
značka: Roja Parfums / Roja Dove
parfumér: Dove, Roja
rok: 2018
určení: pro ženy
hlava: citrón
srdce: růžová pelargónie, májová růže, jasmín z Grasse, ylang ylang, fialka
základ: rebarbora, šafrán, pačuli, santalové dřevo, oud, mandle, vanilka, kosatec, pudr, pravá ambra, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
wendulka (04.1.2020 )

Je mnohovrstevnatým závojem arabské princezny. Nejsvrchnější část je v barvách citrusově kořenité pelargónie. Ta prostřední je utkaná z fialek Insolence a Misie a vyšívaná ozdobnou nití v červenozeleném odstínu rebarbory s bílými perličkami. Nejzajímavější je ovšem nejspodnější vrstva ze semišového šafránu a oudu, pod níž konečně spatříte santalově vřelý pohled očí Její Výsosti, jíž není nikdo jiný, než pačuliově kořenitá růže.

Avatar
jerry (14.11.2019 )

Opulentní dřevitá oudovka s ambrou, bohužel však i s výrazným ostře kysele kořeněným pánským tónem. Všeho je nějak moc...a nezachránila to ani následná hromada krystalového cukru, ze které až trnou zuby.

Avatar
blackviolet (17.10.2019 )

Vůně pro zpěvačku Ahlam Alshamsi, pěveckou hvězdu ze Spojených arabských emirátů. Takže to samozřejmě musí být něco ve velkém stylu.
A po citronu je tady opravdu velká růže, sladká s ovocným rebarborovým krémem, s šafránem, s dřevitým oudem, ale také s tropickým ylang ylangem a kombinací kosatce a pudrové fialky. Přes tuto květinovou opulenci působí ale i čistě, úpravně, zřejmě díky mýdlovému pižmu, pudru a kapce pačuli, asi jako Ahlamin uklizený dům, kde jsou pro rodinu připravené vanilkovo mandlové sušenky.

Avatar
Martula (22.9.2019 )

Opulentní arabská růže. Otevírá se ostřejšími růžovými tóny s citronem, ihned se přidává zlatý šafrán a dřevitý oud. Oud se drží decentně v pozadí..šafrán s růží jsou daleko výraznější a stále probleskuje i citronová svěžest, což je zajímavý kontrast. Postupně se ale přidají i další tóny, které v začátku vůbec nejsou patrné: krémový ylang a fialkový pudr. A chvilku se zdá, že místo arabského poloostrova jsme někde na zámku ve Francii, v době Marie Antoinetty. To je jen zdání, protože šafrán s oudem se znova vracejí a spolu s luxusním santalem uzavírají celou kompozici. Nádhera.