databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Absolue pour le Soir Maison Francis Kurkdjian

Absolue pour le Soir
značka: Maison Francis Kurkdjian
parfumér: Kurkdjian, Francis
rok: 2010
určení: unisex
složení: siamský benzoin, bulharský a íránský růžový med, absolutní kadidlo, ylang-ylang, kmín, atlaský cedr, santal
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (23.8.2015 )

Prý vůně po sexu, ale houbeles. Ledaže byste se při něm chtěli navlékat do kůže a matlat se při tom medem. Narozdíl od Cologne tu máte jen slzu koňaku, za to mnohem větší dávku hřejivého koření, hlavně tedy zase hřebíčku a vydatně živočišného kmínu v kombinaci s "jiskřivými" krystalky medu.

Bohužel se nám tu však namnožila i vydatně živočišná cibetka, kterou někdo navlékl do oblečku z vydatně navoskované a zároveň zakouřené drhnoucí kůže. Opět se nám nezapomněla namazat již avizovaným, lehce zcukernatělým medem, zpotit, až jí na těle vyskočily slané krůpěje, vyválet se na prašné zemi a na závěr se nacpat mléčnou čokoládou. Brr.

Avatar
ntiti (09.6.2015 )

Jestli se o vůni dá napsat, že je nestoudná, tak je to tato - medem politý a rozmačkanou růží posypaný, vzrušený ženský klín - chlapi z toho musí šílet, plaché ženy se prchají umýt, rozkošnice si libují - ví, kdy a jak jí použít.....
Nedá mi to, abych nevzpomněla Napoleonův dopis Josefíně, kde přibližně psal: "drahá, jedu za vámi, nemyjte se na oněch místech aspoň tři dny... ")))