databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

754 Maison Francis Kurkdjian

754
značka: Maison Francis Kurkdjian
parfumér: Kurkdjian, Francis
rok: 2012
určení: unisex
hlava: citrón
srdce: konvalinka, hrachor, frézie
základ: santalové dřevo, bílé pižmo

Vytvořená exkluzivně k 111. výročí amerického obchodního domu Bergdorf Goodman na č.p. 754 Fith Avenue na Dolním Manhattanu. Kromě toho je dostupná už jen v butiku Maison Francis Kurkdjian v Paříži. Od roku 2014 existuje i cestovní balení Globe Trotter se 4 náplněmi o objemu 11 ml a koženým váčkem.

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (16.9.2017 )

Znáte ten pocit, kdy si musíte dopřát extra ranní sprchu, abyste se opravdu probrali a byli schopni ten den fungovat? Na mě obvykle přichází se začátkem jara. 754 je přesně takovým typem parfému. Jiskřivé citrusy s fréziemi vás v první fázi příjemně osvěží a nabijí energií, abyste se po té mohli zabalit froté županu a ještě na chvilku ulehnout do postele s čistě vypraným bílým ložním prádlem a nasávat jemnou vůni konvalinek, stojících ve váze na nočním stolku.

Avatar
blackviolet (24.11.2015 )

Průzračné citrusy, ne jako sklenice vymačkané šťávy, ale jako by ta šťáva byla v rozprašovači a někdo by ji použil jako interiérovou vůni ve světlé hale s velkými okny otevřenými do zahrady. Okny proudí svěží jarní vzduch a na stole stojí váza s květinami, mezi nimi konvalinky, pár frézií a sladce vonící hrachor. Interiér doplňuje pohovka s čistě vypranými bílými přehozy.