Kolekce The Secret Garden od Amouage hlásí přírůstek Blossom Love

Avatar od wendulka, 7. února 2017

po šeříku následuje třešňový květ

Zatímco Bracken Woman ještě ani nestihla dorazit na pulty všech evropských prodejních míst vůní Amouage, rok se s rokem sešel a Christopher Chong oznámil nový přírůstek do kolekce The Secret Garden, kterou loni otevřela Lilac Love. Vůně se bude jmenovat Blossom Love a má být zaměřená na třešňový květ, který je tentokrát vyobrazen i na pastelově růžové krabičce, a evokovat tak kvetoucí jarní zahradu s ovocnými stromy.

.....

Už to samo sobě, ale i v kombinaci s dalšími uvedenými složkami naznačuje, že tato kolekce bude na rozdíl od běžné řady už opravdu laděná spíše v evropském duchu. S třešňovým květem mám podobně komplikovaný vztah jako se šeříkem, ale protože Lilac Love je stále neochvějně usazený v mém tužebníku, budu i tak zvědavá, jak si s ním u Amouage poradili.

hlava: bergamot, otočník

srdce: třešňový květ, amaretto, růže, ylang ylang

základ: vanilka, tonka, semiš, ambra

......

Uvedená na trh by měla být ještě teď během února, exkluzivitu prodeje na prvních 6 měsíců by však tentokrát neměl mít londýnský Harrods, nýbrž ruský trh, než bude na podzim uvolněna i na zbývající prodejní místa.

Diskuze:
Amouage (Značky)
Komentáře k článku (6)
alin
alin (12.5.2017 )

Blossom Love by som z fleku nosila aj ja:). Spracovanie čerešňového kvetu je tu zaujímavé a pre mňa nečakané, vyznenie sladšie, avšak bez toho, aby vôňa skĺzla do lacnej limonády alebo do kategórie sladkých umelohmotných (dnes už typických) vôní. Práve naopak. Je okúzľujúca, takže budem skúšať opakovane, čo sa mi v poslednom čase nestáva často. Malý problém mám po cca hodine, keď sa rozloží ... potom už nie je až taká zaujímavá. Tá prvá hodina však stojí za to.

domenica
domenica (03.3.2017 )

Tak já už vím, jak si s třešňovým květem poradili. Skvostně. A ty tři slibné složky (heliotrop, amaretto a ambra) jsou opravdu zpracované takovým způsobem, že třešňový květ nádherně doplňují, takže vznikla plná, lahodná vůně, kterou bych z fleku nosila.

Foteini
Foteini (07.2.2017 )

Zrovna včera jsem si toho všimla na fragrantice a to růžové balení se mnou málem praštilo! Ale pak jsem si řekla: "Proč ne?" Složení zní lákavě, mohl by to být trochu jiný třešňový květ než je zvykem.

domenica
domenica (07.2.2017 )

S třešňovým květem mám spíš docela komplikovaný vztah. Ale přesně ty tři složky, které vypíchla Fleur, mě zaujaly, takže se těším na finální směs. Ale to vždycky. Balení je sladké.

Fleur
Fleur (07.2.2017 )

Otočník, amaretto a ambra - to by mohlo z jindy éterického třešňového květu udělat silnou vůni!

cinkja
cinkja (07.2.2017 )

Vůni třešňového květu mám moc ráda v tělové řadě Sakura od Rituals. Tady je v kombinaci s rýžovým mlékem a je opravdu krásná. Takže budu moc zvědavá, jak bude zpracovaný v nové vůni od Amouage.
V evropském duchu vnímám už i Lilac.