Johnny Depp novou tváří parfémů Dior

Avatar od Hoolinkah, 4. června 2015

Nová kampaň odstartuje v září.

Dior na svých stránkách včera zveřejnil novinku, že se Johnny Depp stane tváří chystaného nového pánského parfému. Podle všeho si na samotnou kampaň budeme muset počkat do září, takže zatím můžeme alespoň spekulovat nad tím, jak bude Depp a la Dior vypadat. Otázkou je, jestli nás má fotografie zveřejněná přímo ve zprávě zmást nebo nebo naopak navnadit.

Osobně doufám v první možnost, protože jako ocingrlátkovaný stárnoucí seladon už je Johnny kapánek okoukaný (i když se mi v téhle image dlouhou dobu líbil).

(foto zdroj: http://www.dior.com/diormag)

Komentáře k článku (8)
Mitzi
Mitzi (15.7.2015 )

Pevně doufám, že nová Sauvage bude nejen třeskutě svěží, ale bude mít i hloubku ;)

moudjahidine
moudjahidine (09.6.2015 )

Depp mi tu připadá strašně ejtýs, ale to mi vůbec nevadí, naopak, další mutaci Jacka Sparrowa bych nesla daleko hůř. Vlastně mi tady trochu připomíná vizuální estetiku Bauhausu. Burning from the inside!

Miru
Miru (05.6.2015 )

...aaách.!
Great.!

barbucha
barbucha (04.6.2015 )

Ten pohled má věru přímo uhrančivý! Pevně doufám, že si ho uchová i v kampani, a že z něj neudělaj jen nějakýho průměrnýho seladona! :-)

Avatar
(04.6.2015 )

Jediný film, v ktorom sa mi maska Johnyho Depa páčila, bola Astronautova žena s Charlize Theron. Pohľad mimozemskej entity v tele človeka by sa isto do kampane Dior hodil viac, takýto južný týpek je strašne okukaný. Mávam problém po Astronautovej žene zaspať, vždy som tým jeho pohľadom uhranutá.

Chantal
Chantal (04.6.2015 )

Ano! Dle mého je i stárnoucí Johnny Depp úžasný muž. Pokud mu udělají parfém na míru, sem s ním, můj manžel to určitě unosí!! :-))

domenica
domenica (04.6.2015 )

Skvělá volba! Ten spolehlivě zastane obě části. :-) Stárne teda nádherně. Ty oči!

wendulka
wendulka (04.6.2015 )

Souhlas. Taky doufám, že na kampaň mu ta cingrlátka sundají. Jack Sparrow mě sice dlouho bavil, ale už to chce něco jiného. Nicméně Johnny Depp pro pánskou část se mi rozhodně zdá lepší volbou než Rihanna pro tu dámskou.